close
متخصص ارتودنسی
تبليغاتclose

اینترنت


 • شماره پيامک سايت : ...

 • ايدي ياهو مدير: ...
 • توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات

  مطالب جديد

  مطالب پربازديد

  لینک باکس ZNT

  اخرين مطالب ارسال شده تالار

  کاربراني که به صورت معمول هم با اينترنت سروکار دارند معمولا حداقل يک پست الکترونيکي شخصي براي خود ساخته اند تا براي ارتباطات راحت تر از آن بهره بگيرند. سرويس جيميل که چند سالي است ارائه شده توانسته در همين مدت هم جز محبوب ترين سرويس هاي پست الکترونيکي باشد ؛ چک کردن پست الکترونيکي کار فوق العاده ساده اي اما زماني که پست الکترونيکي زياد درگير مي شود و دائما ايميل هاي جديد ارسال و دريافت مي گردد کار کمي دشوار مي شود و نمي توان در لحظه دريافت ايميل را چک کرد. Gmail Notifier Pro يک نرم افزار فوق العاده ساده اما در عين حال بسيار کارآمد است که به واسطه آن کار مي تواند با تعريف اکانت خود که در سرويس جيميل ساخته است با فاصله هاي 1 دقيقه اي ايميل خود را چک کند. به اين ترتيب کمترين زمان لازم است تا کاربر متوجه شود که ايميل جديدي دريافت کرده است. 
  نکته بسيار حياتي در مورد اين ابزار سازگاري با ديگر امکاناتي است که گوگل ارائه مي دهد ؛ Google News ، Google Calendar ، RSS ها ، و Google Reader از ديگر اکانت هايي هستند که مي توان با تعريف آن ها در Gmail Notifier Pro اخبار و پيام هاي جديد را دريافت کرد. نکته مهم ديگر هم امکان تعريف چند اکانت همزمان است ؛ يعني مي توان براي مثال دو ايميل متفاوت تعريف کرد که در صورت دريافت خبر جديد به صورت جداگانه نمايش داده خواهند شد. کار کردن با اين ابزار بسيار ساده است ؛ پس از نصب و اضافه کردن اکانت زماني که ايميلي دريافت مي شود در Taskbar منويي ظاهر مي شود که بخشي از ايميل و سرتيتر آن را نشان خواهد داد. تمامي تنظيمات از جمله تم ها ، زمان چک کردن براي ايميل هاي جديد ، کانکشن ، زمان بندي عملکردها ، هماهنگي با مرورگرها و گزينه هاي ديگر با اختيار کاربر ويرايش و ذخيره مي شوند.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Gmail Notifier Pro :
  - چک کردن لحظه به لحظه ايميل 
  - استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
  - نمايش ايميل ها در پنجره اي کوچک کنار ساعت ويندوز
  - هشدار دريافت ايميل به همراه يک زنگ قابل تنظيم
  - هماهنگي با ديگر سرويس هاي گوگل
  - امکان تعريف چند اکانت به صورت مجزا از سرويس هاي مختلف
  - امکان تنظيم پوسته نرم افزار
  - قابليت هماهنگي با مرورگر دلخواه
  - تنظيم کانکشن نرم افزار
  - حجم بسيار مناسب 
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

   راهنماي نصب نرم افزار : 
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - قبل از  نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
  - براي كرك كردن فايل keygen.exe را اجرا ، سريال نامبر را استخراج و قسمت meno registrationinter registration code کنيد .
  - نرم افزار را اجرا كرده و بدون محدوديت از آن استفاده نماييد


  منوهاي تحت وب را مي توان با چند راه مختلف طراحي و در وب سايت ها با هرنوع تکنولوژي به کار برد. با استفاده از نرم افزارهاي گرافيکي منوهاي ساده خلق کرد ، برنامه نويسي نمود و منوهاي کشويي و يا ساده طراحي نمود و يا اين که از نرم افزارهاي مخصوص اين کار استفاده نمود. نرم افزارهايي که اصولا کارشان طراحي منوهاي حرفه اي براي وب سايت ها مي باشد. اين دسته نرم افزارها قادرند تا منوهاي جذاب و حرفه اي خلق کنند بدون اين که حتي کوچکترين خطي کدنويسي شود ، اين ابزارها به صورت خودکار کدهاي لازم براي بهره برداري و استفاده در وب سايت ها را توليد مي کنند. از نرم افزارهايي که در اين زمينه بسيار قدرتمند عمل مي کند مي توان به Blumentals Easy Button & Menu Maker Pro اشاره نمود. نرم افزاري فوق العاده کامل و حرفه اي که با بهره گيري از محيط کاربري جذاب مي تواند در استفاده آسان و سرعت عمل کاربر هم کمک زيادي نمايد. 
  اين نرم افزار قدرتمند قادر است تا منوها کاملا دايناميک و پويا خلق کند بدون اين که کدنويسي خاصي انجام شود. بيش از 100 طرح آماده که هرکدام مي توانند يک ايده جديد به کاربر ارائه دهند در نرم افزار گنجانده شده است. Blumentals Easy Button & Menu Maker Pro از قابليت WYSIWYG که تمامي کارها را در محيط طراحي انجام مي دهد بهره مي برد ، از زبان هاي مختلف و زنده دنيا از جمله زبان فارسي پشتيباني مي کند و به طور کلي شايد بتوان به اطمينان گفت يکي از نرم افزارهاي قدرتمند در اين زمينه همين نرم افزار است.

   قابليت هاي کليدي Blumentals Easy Button and Menu Maker Pro  :
  - استفاده بسيار آسان از نرم افزار در طراحي منوهاي حرفه اي تحت وب
  - ساخت منوهاي کاملا دايناميک و پويا 
  - پشتيباني از قابليت WYSIWYG که هرچه طراحي مي شود هم ديده خواهد شد.
  - امکان بهره گيري از فونت دلخواه کاربر
  - امکان استفاده از عکس و يا آيکن هاي شخصي 
  - بهره برداري از طرح آماده شده و قرار دادن آن در وب سايت
  - پشتيباني از تمامي مرورگرها و سازگاري کامل با آن ها
  - تبديل منوها به کدهاي قابل استفاده در وب
  - پشتيباني از سه فرمت تصويري رايج يعني GIF , PNG و JPG
  - بيش از 100 قالب و طرح آماده
  - امکان ساخت منوي جست وجو در وب سايت7
  - پشتيباني CSS و HTML
  - پشتيباني از نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

    راهنماي نصب نرم افزار : 
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - قبل از  نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
  - نرم افزار را اجرا کرده گزينه activate را انتخاب کرده سپس سريال ساخته شده توسط keygen.exe را وارد نرم افزار نماييد.
  - نرم افزار را اجرا كرده و بدون محدوديت از آن استفاده نماييد


  يکي از نرم افزار هايي که به کاربران اجازه طراحي سايت را مي دهد محصولي از شرکت Blumentals است. اين نرم افزار Blumentals HTMLPad  Pro نام دارد. شايد اگر کاربري حجم اين نرم افزار را ببيند باور نکند که يک نرم افزار طراحي وب اين قدر سبک است. اين نرم افزار تنها حدود 6 مگابايت حجم دارد. به طبع شايد به نظر برسد که يک نرم افزار با اين حجم اندک پس امکانات بسيار کمي هم دارد، اما اگر اين مطلب را بخوانيد متوجه شاهکار اين شرکت خواهيد شد. HTMLPad يک نرم افزار طراحي وب است که به کاربر امکان طراحي را با استفاده از زبان هاي مختلف برنامه نويسي تحت وب مي دهد. تقريبا زبان برنامه نويسي تحت وبي نيست که توسط اين ابزار کم حجم پشتيباني نشود. يکي از خصوصيات بسيار مهم اين نرم افزار محيط کاربري بسيار ساده است. کاربر در HTMLPad به سادگي مي تواند آنچه را که طراحي مي کند را ببيند و هرآنچه را که طراحي کرد را به صورت کد مشاهده نمايد. يکي ديگر از خصوصيات کليدي اين ابزار راحتي در کد نويسي است. کاربران و طراحان وب حرفه اي معمولا در تايپ سريع کدها با مشکل رو به رو هستند چرا که اشتباهات تايپي يا غلط هاي املايي باعث به وجود آمدن مشکل خواهد شد ، اما اين نرم افزار به کاربر اين امکان را مي دهد تا با تايپ قسمتي از دستور ، بقيه دستور را مشاهده کرده و يا حتي تعداد متعددي دستور را هم ديده و دستور دلخواه را انتخاب کند. قسمتي از زبان هايي که در اين ابزار پشتيباني کامل مي شوند عبارتند از : HTML , XHTML ,CSS , PHP, ASP, WML, XML, Perl, JavaScript  و ...

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Blumentals HTMLPad 2011 Pro v11.2:
  - اديتور بسيار کامل براي زبان برنامه نويسي HTML , XHTML
  - محيط بسيار کارآمد براي طراحي سايت
  - نمايش آنچه را که کد نويسي مي کنيد 
  - نمايش کدهاي نوشته شده براي طراحي شما
  - مشخص کردن خطاهاي تايپي در دستورات زبان هاي برنامه نويسي نظير:
   HTML, CSS, JavaScript, VBScript, PHP, ASP, WML, XML, Perl
  - پشتيباني کامل از استاندارد UTF-8 Unicode
  - طراحي صفحات CSS
  - پشتيباني کامل از زبان اسکريپ نويسي جاوا
  - تکميل کردن خودکار کدها و تگ هاي HTML
  - تکميل کردن خودکار کدها CSS
  - پيش نمايشي کامل براي HTML , CSS
  - کتابخانه اي کامل براي تمامي تگها
  - قابليت فرستادن سايت بر روي سرور هاي FTP
  - قابليت مديريت سايت به صورت آنلاين از روي سرور 
  - طرح هاي آماده متعدد و زيبا براي طراحان مبتدي
  - استفاده از تکنولوژي Multi  Clipboard
  - استفاده بسيار آسان از نرم افزار
  - سازگاري با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7 
  - و ...

   طريقه فعالسازي : 
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - قبل از نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
  - از کيجن براي توليد سريال نامبر استفاده کنيد. دقت داشته باشيد نياز است ابتدا نرم افزار مورد نظر را انتخاب کنيد


  شکي نيست که اگر امروز از اکثر کاربران حتي مبتدي اينترنت هم پرسيده شود که محبوب ترين و در عين حال قدرتمندترين نرم افزار مسنجر در دنيا کدام است همه نام Yahoo Messenger را ذکر خواهند کرد. اين پل ارتباطي قدرتمند سال هاست که از سوي کمپاني ياهو عرضه مي شود و هرروز هم به هواداران و کاربران آن افزوده شده تا جايي که امروز شايد کمتر نرم افزاري را بتوان يافت که در زمينه ارتباط اينترنتي به اين درجه از محبوبيت دست يافته باشد. البته اين درجه از محبوبيت از زماني به وجود آمده که قابليت هاي اين ابزار هم افزايش يافته تا جايي که امروز مي توان 10 ها قابليت متعدد را در همين نرم افزار به ظاهر ساده مشاهده نمود. قابليت هاي کوچک و بزرگي که به ارتباط آسان تر با دوستان کمک مي کند. Yahoo Messenger  امکانات فراواني دارد ؛ محيط جذاب براي کاربران يکي از دلايلي است که اين پيام رسان اين قدر محبوب است. اتاق هاي چت اين مسنجر که ديگر جاي صحبتي را باقي نمي گذارد چون کشورهاي مختلف براي خود اتاقي جدا دارند.شکلک هاي بسيار زيبا مي توانند جواب مناسبي براي طرف مقابل باشند. کاربران مي توانند در اين پيام رسان اقدام به ارتباطي دو طرفه از چند طريق داشته باشند. ارتباط از طريق تلفن، تايپ متن که رايج ترين نوع ارتباط است. ارسال فايل، به اشتراک گذاري تصاوير، اشتراک گذاري ويدئو ها ، آواتار هاي زيبا ، به اشتراک گذاري وب کم و همچنين تماشاي وب کم ديگران، دسترسي سريع تر به پست الکترونيکي و ... از مهم ترين قابليت هاي اين مسنجر بسيار محبوب و معروف به شمار مي رود. اين ها مواردي هستند که در نسخه هاي مختلف ياهو با تغييرات کوچک و بزرگ وجود داشته اند. نسخه ي جديدي که امروز و به تازگي معرفي شده و ما هم به عنوان اولين سايت هاي دانلود آن را قرار داده ايم نسخه نهايي Yahoo Messenger محسوب مي شود. امکان انتخاب زبان هاي مختلف مهم ترين قابليتي است که در نسخه ي جديد گنجانده شده است ، تغييرات ظاهري نسبتا محدود که هرچند زياد به چشم نمي آيد اما طي گذشت زمان قابليت هاي خود را بهتر نشان خواهند داد. دسترسي سريع تر به Yahoo Profile که جايگزين Yahoo 360 به شمار مي رود در کنار سازگاري کامل تر با مسنجرهاي ديگر نظير  MSN Messenger و Google Talk يکي ديگر از قابليت هاي اين ابزار محبوب محسوب مي شود. کيفيت بالا در ارتباط تصويري و امکان مشاهده به روزرساني هاي جديد Addlist ها دو قابليتي است که در نسخه 11 بسيار به چشم مي آيد. نکته پاياني هم هرچند اين نرم افزار کاملا رايگان عرضه مي شود اما براي ايرانيان داخل کشور دريافت مستقيم از سرورهاي ياهو به صورت معمول تقريبا غير ممکن است اما ما اين نسخه را در اختيار شما کاربران عزيز قرار مي دهيم تا به سادگي به دريافت آن اقدام کنيد.

   قابليت هاي کليدي نرم افزار Yahoo! Messenger v11.5.0.152 Final:
  - امکان نمايش به روزرساني هاي Addlist ها
  - کيفيت بالا در نمايش و ارتباط ويدئويي
  - وجود تغييرات در واسط کاربري نرم افزار در نسخه 10
  - اشتراک گداري ويديو در داخل پنجره چت از سايتهاي محبوب به اشتراک گذاري ويديو
  - نحوه جديد قرار گرفتن Statue ها و امکان استفاده از شکلک ها در قسمت Status
  - اسكن خودكار فايلهاي انتقالي با آنتي ويروس قدرتمند نورتون
  - قابليت عکس گرفتن از صفحه نمايش و ارسال مستقيم دوستان به صورت آني (جديد)
  -  نمايش عکس‌هاي Flicker را به صورت يک اسلايد شو
  - رايج بودن اين پيام رسان در دنياي مجازي اينترنت
  - اضافه شدن شکلک هاي زيبا و جذاب به نرم افزار (جديد)
  - ارتباط با گوشي هاي تلفن همراه با شماره گير موجود در نرم افزار (جديد)
  - پلاگين ها جديد نطير نمايش دماي هواي منطقه انتخابي ، راديو و ...
  - شکلک هاي زيبا
  - اضافه شدن تب به صفحه ي پي ام ها (جديد)
  - به اشتراک گذاري تصاوير
  - به اشتراک گذاري ويدئو ها
  - اضافه شدن منوي مربوط به آخرين ارتباطات (جديد)
  - ارسال فايل از طريق مسنجر
  - ارتباط از طريق چت صوتي
  - ارسال پيام کوتاه به تلفن همراه
  - دسترسي آسان تر به پست الکترونيکي
  - ايجاد کنفرانس و چت هم زمان ميان چندين نفر
  - سازگاري با MSN Messenger و Google Talk
  - پوسته هاي جديد
  - ارسال SMS ‌به تلفن‌هاي موبايل دوستان
  - ارسال و انتقال فايل تا 2 گيگا بايت
  - دسترسي آسان تر به Yahoo Profile
  - ديدن وب کم و به اشتراک گذاري وب خود
  - قابليت ذخيره اطلاعات و چت هاي انجام شده
  - نمايش زيباتر Statue ها
  - زيباتر شدن گرافيک نرم افزار و Add List ها
  - تماس از طريق مسنجر و تلفن
  - قابليت جداسازي Add List ها به صورت دلخواه
  - امنيت بالا در ارتباط و ارسال و دريافت فايل ها
  - محيط کاربري بسيار جذاب
  - سرعت بالا در برقراري ارتباط
  - سازگاري با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...


  مطمئنا حرفه اي هاي رايانه و اصولا افرادي که با شبکه هاي رايانه اي و همچنين مهندسان شبکه با ارتباط از راه دور به طرق مختلف آشنايي دارند. اصطلاح ريموت شايد در جاهاي مختلف به کار برده شود، يکي از جاهايي که ممکن است زياد از آن استفاده گردد در ارتباط ميان يک سيستم مقصد و يک سيستم مبدا باشد. به اصطلاح Server و Remote دو سيستمي رايانه اي هستند که مي توان از طريق يکي از ارتباط ها از سيستم Remote به رايانه Server متصل شده و تمامي اجزاي نرم افزاري آن را در اختيار گرفت. اين تعريفي بسيار ساده از نوعي ارتباط ميان دو سيستم رايانه اي مي باشد که ممکن از از هر طريقي چه اينترنت پر سرعت، چه خطوط تلفن و حتي شبکه هاي رايانه اي هم صورت گيرد. در اين نوع ارتباط که گاهي اوقات اهميتي صدچندان براي بعضي از افراد پيدا مي کند سرعت، فاصله و داشتن يک سري امکانات نظير IP Valid براي ارتباط از طريق اينترنت پرسرعت ADSL و يا Wireless امري ضروري است. اين امر که بسياري از افراد قادرند از ايران، سيستم رايانه اي خود در کشور هايي نظير آمريکا، چين و ... را کنترل کنند، بي شک انکار ناپذير است. اين افراد با داشتن همين قابليت ريموت کردن مي توانند تمامي سيستم نرم افزاري يک رايانه را در هزاران کيلومتر دورتر در اختيار خود در آورند. اما نوع ارتباط بسيار مهم است ، سرعت اهميتي بالا دارد. نياز به يک سري امکانات امري حياتي است. Remote Desktop يک قابليت بسيار جالب و البته کارآمد در تمامي نسخه هاي ويندوز است. اين قابليت به کاربران امکان مي دهد تا با سرعت هاي مختلف دو سيستم رايانه اي را به يکديگر متصل کرده و به راحتي سيستم مقصد را کنترل کنند. مهم ترين ايرادي که براي اين نوع ارتباط وجود دارد لزوم استفاده از IP مجزا براي سيستم مقصد است. هرچند Remote Desktop بسيار محبوب است اما هزينه ي داشتن يک IP مجزا براي يک فرد معمولي صرفه اقتصادي نخواهد داشت. تنها براي مديران و مهندسان شبکه است که اين نوع نرم افزار را مي توانند مورد استفاده قرار دهند. شرکت هاي متعددي هستند که براي رفاه حال کاربران نرم افزارهاي مختلفي را عرضه نموده اند تا به اين نوع ارتباط از راه دور کمک کنند. اما بازهم مهم ترين مشکل سرراه کاربران است و آن هم IP مجزا و شخصي براي سيستم رايانه اي مقصد است. البته نه اين که ارتباط خطوط تلفن يا شبکه اين امکان را احتياج داشته باشد، بلکه بحث پيرامون ارتباط از راه دور است. در شبکه هاي رايانه اي که تعداد رايانه ها هرچقدر هم که زياد باشد بازهم در کنار هم و در محيطي نزديک قرار مي گيرند. خطوط تلفن هم که تقريبا هيچ کجا از آن ها استفاده نمي شود چون با سرعت پائين نمي توان مديريتي قدرتمند را اعمال نمود. تمام بحث به خطوط ADSL و  به طور کلي اينترنت معطوف است. شايد نام Teamviewer را شنيده باشيد. اين نرم افزار امکان بسيار جالبي دارد که شايد براي اولين بار باشد که چنين قابليتي در نرم افزاري گنجانده مي شود و البته شايد اصلا اين قابليت در انحصار شرکت سازنده باشد. اين نرم افزار به جاي اين که از IP براي ارتباط استفاده کند ، از يک اعدادي شبيه به IP استفاده مي کند که IP نيست اما ID شخصي رايانه در اين نرم افزار است. اين آيدي مادامي که نرم افزار برروي سيستم نصب باشد و يا سيستم عامل به هردليلي پاک نشود ثابت خواهد بود. بدين ترتيب مهم ترين مشکل در ارتباط که نياز به IP Valid بود برطرف مي شود و همان آيدي براي سيستم مقصد مادامي که سيستم عامل پابرجاست حکم IP مجزا را داراست. اين گونه نرم افزارها بايد از لحاظ امنيت هم در شرايط بسيار کاملي قرار داشته باشند و به اين صورت نيست که به همين سادگي ارتباط برقرار شود. در مورد Teamviewer در سايت سازنده علاوه بر اخذ مدارک مهم براي امنيت ، گواهي ISO 9001:2000 هم به اين نرم افزار بسيار کارآمد داده شده است. پس از لحاظ امنيت هم هيچ گونه مشکلي براي کاربر پيش نخواهد آمد، امنيت نرم افزار با پسورد 4 رقمي تامين مي شود. پسوردي که در هربار باز و بسته شدن نرم افزار تغيير خواهد کرد و البته اين تغيير به صورت کاملا تصادفي خواهد بود. از نظر سرعت برقراري، حتي افرادي که با ارتباط Dialup  هم به دنياي اينترنت قدم مي گذارند مي توانند به راحتي از اين نرم افزار بهره ببرند. استفاده از نرم افزار فوق العاده آسان و انجام تنظيمات آن هم بسيار ساده است. بيش از 15 ميليون نفر کاربر ثبت شده و البته تعداد زيادي هم کاربر ثبت نشده دليل بر موفقيت فوق العاده بالاي اين نرم افزار بوده و خواهد بود. قابليت هايي نظير چت، ارسال و دريافت فايل، مديريت کامل برروي سرور و البته قابليت محدود سازي اين مديريت ، سازگاري با هرنوع ديوار آتشي، قابليت ارتباط با دونوع VPN و Remote presentation و البته حالت پيش فرض نرم افزار ، قابليت اجراي نرم افزار بدون نصب و ... همگي قابليت هايي هستند که در استفاده از اين ابزار کاربر به آن ها دسترسي خواهد داشت.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار TeamViewer v7.012142: 
  - محيط بسيار ساده نرم افزار
  - امنيت بسيار بالا در استفاده از نرم افزار
  - سرعت بالا و سازگاري با انواع ارتباط ها
  - عدم نياز به IP مجزا
  - آيدي خصوصي براي هر رايانه
  - تعويض پسورد ها با هربار باز و بسته شدن 
  - تصادفي بودن پسورد ها 
  - مديريت کامل برروي سرور 
  - قابليت محدود سازي ريموت
  - قابليت تغيير تنظيمات براساس سرعت
  - قابليت ارسال و دريافت فايل ميان دو سيستم
  - چت کردن دو سيستم سرور و ريموت
  - بهينه شدن اجراي کارها براساس سرعت به صورت اتوماتيک
  - استفاده از نرم افزار بدون نياز به نصب 
  - سازگار با تمام ديوار هاي آتش
  - قابليت استفاده از VPN و Remote presentation
  - حجم پائين و سرعت بالا در نصب و اجرا
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

   طريقه فعالسازي : 
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - نسخه 7 به صورت رايگان بوده و هنوز کرک معتبري براي اين نسخه ارائه نشده است.
  - براي کرک نمودن نسخه 6 هم مي توانيد محتويات پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپي نمائيد


  در زمينه طراحي وب نرم افزارهاي مختلفي وجود دارند که کاربران بسته به سليقه و امکاناتي که نياز دارند از برند مشخصي بهره مي گيرند. يکي از اين نرم افزارها که بدون دانستن حتي يک خط از زبان هاي برنامه نويسي تحت وب قابليت طراحي سايت هايي زيبا و جذاب را به کاربران مي دهد PhotonFX Easy Website Pro نام گرفته است. ابزار ساده اما کارآمد که در محيط Design همه کارها را انجام مي دهد و در پس پرده کدهاي مربوط به طراحي را مي نويسد. طرح هاي آماده فراواني که در اين ابزار گنجانده شده سبب افزايش کارآيي کاربران و البته خود نرم افزار هم مي شود چرا که مي توان با ايده برداري از همين طرح ها و اضافه کردن سليقه شخصي تمامي محتويات يک صفحه وب را ويرايش و اعمال نظر نمود. 
  استفاده از جديدترين تکنولوژي ها ، سازگاري با انواع زبان هاي برنامه نويسي ، قابليت اضافه کردن انواع Object ها به صفحات وب ، قابليت ويرايش به صورت کدنويسي و ده ها قابليت ديگر که کاربران در نسخه ي جديد PhotonFX Easy Website Pro مي توانند آن ها را مشاهده کنند امکاناتي هستند که به کاربران اجازه يک طراحي وب حرفه اي را مي دهند. نسخه جديد و کامل اين ابزار به تازگي منتشر شده است ؛ ما هم ترجيح داديم اين نسخه را برروي سايت قرار دهيم تا احتمالا شما کاربراني که قصد طراحي صفحات وب را داريد با دانلود و نصب آن از امکانات فراوان اين ابزار بهره بگيريد.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار PhotonFX Easy Website Pro v5.0:
  - طراحي و ساخت يک سايت تنها با چند کليک ساده
  - وجود طرح هاي آماده فراوان در نرم افزار
  - ويرايش طرح ها ، لوگوها ، دکمه ها و ... به صورتي دستي و با سليقه شخصي
  - استفاده از رنگ دلخواه براي پس زمينه ، نوع فونت ها ، مدل لينک ها و ...
  - قابليت استفاده از تمامي Object ها در طراحي يک سايت
  - طراحي سايت براساس محيط Design و عدم نياز به کد نويسي
  - پابليش مستقيم وب سايت برروي سرور
  - امکان ساخت فرم هاي ارتباط با ما
  - مديريت اکانت هاي FTP در نرم افزار
  - ويرايش ساده کدهاي HTML
  - استفاده از thumbnails ها به سادگي 
  - سادگي و سبک بودن نرم افزار
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

   طريقه فعالسازي :
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - در مرحله آخر مي بايستي تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته تا برنامه اجرا نگردد.
  - در صورتي كه برنامه به صورت خودكار اجرا شد. از محيط نرم افزار خارج شويد، لازم به ذكر است در برخي از برنامه ها نرم افزار مورد نظر به صورت كامل بسته نشده و آيكون آن در نوار وظيفه شما نمايان مي شود و شما مي بايستي با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد.
  - پس پايان مراحل نصب فايل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار جايگزين نمائيد.


  صفحات سايت
  تعداد صفحات : 7

  .:: عکس هاي ارسالي شما دوستان ::.

  براي ديدن عکس ها در اندازه واقعي رو عکس مورد نظر کليک کنيد