close
متخصص ارتودنسی
تبليغاتclose

ساخت اتوران


 • شماره پيامک سايت : ...

 • ايدي ياهو مدير: ...
 • توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات

  مطالب جديد

  مطالب پربازديد

  لینک باکس ZNT

  اخرين مطالب ارسال شده تالار

  يکي از مهم ترين اصول ساخت و عرضه محصلات در اين است که مجموعه آموزشي بايد به گونه اي باشد که حتي مبتدي ترين کاربران کامپيوتر به راحتي از آن استفاده نموده و از آموزش هاي آن استفاده کنند. معمولا اين مجموعه ها به صورت AutoRun ( اجراي خودکار ) ساخته مي شوند و پس از قرار دادن Cd آموزشي درون کامپيوتر، پنجره اي به صورت خودکار براي کاربر باز شده و در آن نحوه استفاده از آموزش ها و چگونگي استفاده از ابزار داخل مجموعه توضيح داده شده و با ظاهري گرافيکي و با کمک کليد ها و تصاوير موجود در Autorun کاربر به راحتي از تمامي امکانات آن استفاده مي کند. ساخت اين Autorun ها توسط نرم افزار هايي انجام مي شود که به همين منظور طراحي شده اند. نرم افزارهاي متفاوتي که هر يک از آن ها با ابزار مختلف و گوناگون و همچنين ويژگي هاي مخصوص خود توجه عده اي از کاربران را به خود جلب مي کنند. البته ساخت اين Autorun ها توسط برنامه نويسي به کمک زبان هايي مثل Delphi و VB نيز امکان پذير مي باشد که مستلزم تسلط داشتن بر روي اين زبان هاي برنامه نويسي مي باشد و کاربران عادي قادر به استفاده از اين زبان ها نيستند. به کمک نرم افزارهايي که به منظور ساخت Autorun طراحي شده اند همه کاربران قادر خواهند بود که براي Cd مورد نظر خود اقدام به ساخت Autorun نمايند.
  AutoRun Design Specialty نام نرم افزاري از شرکت AlleySoft مي باشد که به وسيله آن کاربران سطوح مختلف کامپيوتر قادر به ساخت Autorun به صورت کاملا گرافيکي خواهند بود و پنجره مربوط به autorun خود را در تمامي مراحل طراحي به صورت گرافيکي مشاهده کرده و با چند کليک به تمامي ابزار موجود در برنامه دسترسي خواهند داشت. توسط AutoRun Design Specialty مي توانيد خيلي سريع و آسان Autorun و اجرا کننده هاي حرفه اي بسازيد. اين نرم افزار از محيط کاربري WYSIWYG سود مي برد که در اين محيط شما تنها با چند کليک ساده و جا سازي اجزاء منوي مطلوبتان، بدون نياز به داشتن اطلاعات چنداني از برنامه نويسي پيچيده منوهاي صوتي و تصويري، منوي مطلوبتان را آماده تحويل مي گيريد. تنها کاري که شما بايد انجام دهيد کليک، موقعيت دهي، فعال سازي و تست کردن مي باشد. تمام کارها به صورت بصري بوده و سريع و راحت انجام مي شوند . اين برنامه به همراه دموها و محيط هاي پيش فرضي ( Wizard ) که دارد به شما کمک مي کند به سرعت با برنامه آشنا شده و حداکثر کارايي آن را استفاده کنيد. توسط AutoRun Design Specialty شما مي توانيد براي منوي خود صفحات تبليغاتي، صفحه اصلي، فرم موافقت، پس زمينه، سايه اندازي، فرم هاي امنيتي، فرم خروج، بي نهايت زيرمنو و افکت هايي مثل محو شدن و ظاهر شدن را کنترل کرده و به کار ببريد. اين نرم افزار داراي 19 مدل اجزاء پيش فرض براي صفحه دارد و شما مي توانيد علاوه بر آنها اجزاء خودتان را هم طراحي و به کار ببريد. اين 19 نوع مختلف عبارتند از :
  Button, ImageButton, Image, Bevel, Label, ALabel,ALinkLabel, Text, ScrollText, Memo RichText, Flash, Browser, AVI, MediaPlayer, SlideShow, Edit, RadioButton ،CheckBox

  قابليت هاي کليدي نرم افزار AutoRun Design Specialty 9.1.3.6: 
  - نمايش صفحه تنظيمات مربوط به هر يک از ويژگي ها در تمامي مدت طراحي و دسترسي سريع به آن
  - قابليت قرار دادن برچسب ها، کليد ها، فيلد هاي ورودي و کنترلي و ... بر روي autorun
  - توانايي ساخت کليد به صورت عکس بر روي برنامه
  - قابليت قرار دادن فيلم ها و ديگر فايل هاي تصويري در درون برنامه
  - توانايي ساخت آلبوم هاي عکس در برنامه
  - قابليت قرار دادن لينک هاي خارجي در برنامه
  - پشتيباني از تمامي option ها کنترلي نرم افزاري
  - امکان باز کردن فايل و جست و جوي وب سايت ها
  - قابليت نمايش زير صفحات
  - توانايي play صوت با فرمت هاي MID ،AVI ،MPG ،audio
  - قابليت مرحله به مرحله autorun جديد
  - توانايي توقف همه صداها
  - امکان قرار دادن عنوان براي پروژه
  - ذخيره و تست و پيش ديد صفحات
  - نشر CD  توسط رايتر CD
  - و ...


  tag برچسب ها : AutoRun Design Specialty 9.1.3.6 ,

  يکي از جديدترين محصولات شرکت نرم افزاري Ashampoo ابزاريست که مي تواند در جهت ساخت انواع منو براي لوح هاي فشرده يا همان Autorun ها يک دستيار قابل باشد. Ashampoo MyAutoplay Menu که اولين نسخه از آن به تازگي ارائه شده توانايي ساخت زيباترين و جذاب ترين اتوران ها را به سادگي فراهم مي کند و هرکاربري مي تواند به راحتي از امکانات کامل اين ابزار بهره ببرد. وجود انواعي از طرح هاي جذاب و زيبا که مي توان با ايده برداري از آن ها و کنار هم قرار دادن انواع Object ها و خرج کردن کمي سليقه اتوراني کاملا حرفه اي را پديد آورد.
   اين ابزار ساخت Ashampoo  قابليت اين مورد را دارد تا به صورت مستقيم فايل آماده شده که قرار است به عنوان Autorun در نظر گرفته شود را برروي انواع لوح هاي فشرده رايت نمايد. وجود يک واسط کاربري جذاب که در ساده تر شدن کار کمک زيادي هم مي کند از خصوصيات بسيار مهم و جالب توجهي است که در نسخه 1 نرم افزار Ashampoo MyAutoplay Menu به وضوح به چشم مي خورد.
   اين واسط کاربري جذاب به جهت بودن چندين پوسته زيبا ديگر هم اهميت بالاتري پيدا مي کند. قابليت قراردادن انواع Object ها از تصاوير گرفته تا موزيک ها، صفحات وب ساده ، فايل هاي چند رسانه اي ديگر ، انواع اشکال و موارد ديگر که در اکثر نرم افزارهاي اين چنيني هم ديده مي شود از امکاناتي هستند که کاربران مي توانند در خلق اتوران ها از آن ها بهره بگيرند. امکان ساخت اتوران براي USB فلش ها ، دي وي دي ها با قابليت تست بدون رايت کردن هم خصوصيت جالبي است که در اين ابزار ديده مي شود.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Ashampoo MyAutoplay Menu v1.0.3.94 : 
  - سهولت در استفاده از نرم افزار 
  - واسط کاربري جذاب و وجود چندين پوسته زيبا
  - سازگار با اکثر فرمت هاي در زمينه هاي مختلف
  - قابليت ساخت اتوران براي USB Flash ها
  - امکان رايت مستقيم از خود نرم افزار
  - امکان استفاده از انواع Object ها در طراحي
  - عدم نياز به حتي يک خط کدنويسي
  - استفاده از آبجکت ها تنها با کشيدن و رها کردن آنها
  - قابليت ايده برداري از چندين طرح آماده در نرم افزار
  - پشتيباني كامل از زبان شيرين فارسي
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...


  امروزه ساخت لوح هاي فشرده به صورت مالتي مديا و يا لوح با اتوران امري است که در ميان شرکت هاي نرم افزاري امري عادي است و تقريبا همه شرکت هاي نرم افزاري براي ارائه بهتر خدمات و يا معرفي کامل تر محصول خود از اين روش استفاده مي کنند، اين ترفند زماني عملي مي شود که نرم افزارهاي ساخت و طراحي اين اتوران ها و يا به طور کلي فايل هاي مالتي مديا آموزشي ديگر در اختيار کاربران يا همان طراحان باشد. البته تنها شرکت هاي نرم افزاري نيستند که از اين نرم افزارهاي استفاده مي کنند بلکه کاربران معمولي هم گاهي براي نگه داري و مجموعه سازي فايل هاي خود از اين روش بهره مي برند و يا گاهي کاربري براي نگهداري تصاوير خود قصد دارد به روش الکترونيکي متوسل شود، راه ساخت اين گونه آلبوم هاي الکترونيکي هم مستلزم بهره گيري از نرم افزارهاي مخصوص اين کار است. يکي از نرم افزارهاي قدرتمند که علاوه بر امکان طراحي اتوران هاي فوق العاده حرفه اي مي تواند آلبوم الکترونيکي، لوح آموزشي به صورت کاملا مالتي مديا و Interactive، لوح فشرده اسلايد شو و يا لوح هاي فشرده تبليغاتي تهيه کند محصولي است از شرکت Arafasoft که My Autoplay نام دارد.
   اين نرم افزار که از محيط کاربري بسيار ساده اما در عين حال جذاب و کاربرپسندي نيز بهره مي برد قادر است تا در طول مدت 10 دقيقه زيباترين و جذاب ترين اتوران ها را بيافريند. اين ابزار که هيچ گونه نيازي به آموزش و يا حتي يک خط برنامه نويسي ندارد مجموعه اي از طرح هاي آماده را در کنار هم جمع آوري نموده تا کاربران بتوانند به راحتي گزينه مناسب و نزديک به هدف خود را انتخاب کنند. My Autoplay که بيش از 20 مدل از انواع فرم ها ، تصاوير ، منوها ، متن هاي متحرک و ... تشکيل شده است مي تواند کاربران را در طراحي يک اتوران فوق العاده همراهي کند. به سادگي قابليت فعال سازي منوها براي اجراي انواع دستورات وجود داشته و در آخر هم مي توان بسيار آسان اتوران طراحي شده را يا برروي هارد ديسک ذخيره کرد و يا اين که به صورت مستقيم برروي يک لوح سي دي يا دي وي دي رايت نمود. منبع:آسان دانلود

   قابليت هاي کليدي نرم افزار Arafasoft My Autoplay Pro v9.1:
  - امکان ساخت حرفه اي اتوران براي سي دي ها
  - قابليت طراحي فايل هاي آموزشي
  - قابليت ساخت انواع آلبوم هاي ديجيتالي
  - قابليت سخت و طراحي اسلايد شو 
  - قابليت ساخت سي دي هاي تبليغاتي
  - امکان بهره گيري از تعداد زيادي طرح آماده
  - استفاده از مجموعه Object هاي موجود در اتوران ها
  - امکان فعال سازي منوها براي اجرا دستورات کاربر
  - امکان ذخيره سازي پروژه يا برروي هارد ديسک و يا رايت به صورت مستقيم
  - محيط Design بسيار جالب نرم افزار
  - عدم نياز به آموزش و يا حتي يک خط برنامه نويسي
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...


  tag برچسب ها : Arafasoft My Autoplay Pro v9.1 ,

  سالهاست که نرم افزارهاي متعددي براي ساخت اتوران به منظور استفاده در لوح هاي فشرده ارائه مي شود ؛ نرم افزارهاي متعددي که هريک امکانات فراواني دارند اما کمتر نرم افزار پيدا مي شود که به اندازه MultimediaBuilder توانسته باشد توجه حرفه اي ها را به سمت خود جذب کند. با توجه به اين که مدت طولاني است که نسخه ي جديد اين ابزار ارائه نمي شده بازهم اکثر شرکت هاي نرم افزاري بزرگ اتوران مخصوص لوح هاي فشرده خود را با استفاده از اين ابزار طراحي و پياده سازي مي کنند ؛ دليل اين امر و محبوبيت زياد اين ابزار امکانات بسيار مفيد و کاملي است که اين ابزار ارائه مي دهد. امکاناتي که به واسطه آن ها کاربر مي تواند تمامي Object هاي دلخواه خود را درون يک اتوران به صورتي کاملا جذاب آماده و طراحي کند. انواعي از طرح هاي آماده هم که در نرم افزار گنجانده شده کمک زيادي مي کند تا کاربر با ايده برداري از آن ها يک طرح فوق العاده را پياده کند. استفاده بسيار آسان از تمامي امکانات موجود در نرم افزار براي ساخت اتوران هاي چند رسانه اي و همچنين امکان اسکريپت نويسي براي بخش هاي مختلف دو خصوصيت ديگري هستند که به موفق تر عمل کردن MultimediaBuilder کمک مي کنند. هماهنگي با فلش و متعلقات آن هم از مهم ترين خصوصيت هاي اين محصول MediaChance محسوب مي شود. آبديت جديدي از اين ابزار به تازگي ارائه شده است. ما اين نسخه را براي دانلود قرار داده ايم تا هم دوستداران قديمي از اين ابزار بهره بيشتري بگيرند و هم کاربراني که با اين ابزار آشنايي ندارند به واسطه دانلود و استفاده از اين نرم افزار قدرتمند از امکانات و قابليت هاي آن نهايت استفاده را ببرند.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Multimedia Builder v4.9.8.13:
  - طراحي به صورت آنچه کاربر طراحي مي کند خواهد ديد. (WYSIWYG)
  - استفاده از طراحي شي ء گرا
  - با يک کليک مي توانيد اجزا و اشيا جديدي را به برنامه اضافه کنيد
  - پشتيباني از تمامي فرمت هاي مشهور گرافيکي
  - ابزار جابجايي اجزا در برنامه
  - ساخت و ذخيره سازي برنامه تنها در يک فايل اجرايي EXE
  - توانايي ايجاد تغييرات و اعمال افکت بر روي تصاوير برنامه
  - قابليت بهينه سازي تنظيمات برنامه به صورت دستي و خودکار
  - بيش از 40 افکت و فيلتر متفاوت براي ساخت برنامه
  - قرار دادن آهنگ در متن برنامه
  - توانايي قرار دادن فرمت هاي تصويري در برنامه و پخش آن ها با هر سرعتي
  - قرار دادن افکت هاي مختلف در هنگام خروج از برنامه ساخته شده
  - قابليت براي شفافيت و درصد بندي عكس ها
  - وجود بيش از 150 طرح آماده براي ايده برداري
  - قابليت تنظيم سايز عكس ها و محيط پيرامون عكس ها
  - اضافه شدن قسمتي براي ضبط Object ها
  - واسط کاربري جذاب و استفاده آسان از نرم افزار
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

   راهنماي نصب نرم افزار : 
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - قبل از نصب نرم افزار اتصال اينترنت خود را قطع كنيد و سپس اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
  - در مرحله پاياني تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته و در صورت اجرا شدن با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه در نوار وظيفه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد.
  - فايل Keygen.exe را در داخل پوشه Keygen اجرا كرده سپس در قسمت نام ايميل خود را وارد نماييد سپس گزينه هاي ايجاد شده را در نرم افزار وارد نماييد.
  - نرم افزار را اجرا كرده و بدون محدوديت از آن استفاده نماييد.

  .:: عکس هاي ارسالي شما دوستان ::.

  براي ديدن عکس ها در اندازه واقعي رو عکس مورد نظر کليک کنيد