close
متخصص ارتودنسی
تبليغاتclose

متن


 • شماره پيامک سايت : ...

 • ايدي ياهو مدير: ...
 • توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات

  مطالب جديد

  مطالب پربازديد

  لینک باکس ZNT

  اخرين مطالب ارسال شده تالار

  کاربران همیشه به دنبال نرم افزار می گردند تا بتوانند با استفاده از همان ابزار تمامی خواسته های خود را در یک زمینه خاص پاسخگو باشند. مثلا در زمینه مدیریت کتاب های الکترونیکی و اسناد PDF معمولا اکثر کاربران دنبال نرم افزارهای سبک و کم حجمی هستند که بتوانند به راحتی و با استفاده از آن علاوه بر مشاهده اسناد ، کار ویرایش و چاپ و همچنین ساخت فایل های PDF را هم انجام دهند. PDF Pro که نرم افزاری بسیار مناسب در این زمینه است می تواند گزینه ی فوق العاده مناسبی هم باشد. این ابزار توانایی ساخت ، مدیریت ، مشاهده و همچنین ویرایش اسناد PDF را داراست و به واسطه استفاده از منوهای Ribbon‌ که در نسخه های جدید مجموعه آفیس با آن آشنا شدیم به جذابیت فعالیت کاربران هم خواهد افزود. البته این واسط گرافیکی جذاب به سهولت در استفاده از نرم افزار هم کمک زیادی می کند.
  ساخت اسناد PDF  از اکثر نرم افزارها و تبدیل بالعکس PDF به سندهای رایج ، ویرایش با امکانات بسیار مناسب به صورت مستقیم در خود نرم افزار و بدون هیچ گونه تبدیل خاصی ، ایمن سازی اسناد از طرق مختلف ، اضافه یا کم کردن صفحه به کتب الکترونیکی ، چاپ اسناد ، سازگار با انواع استانداردها و چندین و چند قابلیت دیگر که در نسخه جدید PDF Pro به چشم می خورد همگی می توانند دلایل خوبی باشند تا شما کاربران عزیز سایت آسان دانلود این ابزار بسیار مناسب را دانلود نمائید.

  قابلیت های کلیدی نرم افزار PDF Pro:
  - امکان مشاهده اسناد PDF 
  - ویرایش اسناد به صورت مستقیم در نرم افزار
  - واسط کاربری بسیار جذاب نرم افزار
  - امکان ساخت اسناد PDF  از اکثر نرم افزارها
  - تبدیل PDF به فرمت های رایج
  - سازگار با انواع استانداردها
  - هماهنگ با زبان های مختلف
  - اضافه کردن یا کم کردن صفحات به کتب الکترونیکی
  - ویرایش با تمامی امکانات موجود 
  - ایمن سازی اسناد PDF به روش های مختلف
  - استفاده بسیار آسان از نرم افزار
  - سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
  - و ...


  پايگاه داده ها  ( DataBase ) امروزه يکي از مهمترين اصل هاي برنامه نويسي هاي سيستمي و تحت وب مي باشد. بسياري از وب سايت ها و نرم افزارهاي مورد استفاده کاربران براي نگهداري اطلاعات  و تنظيمات مختلف برنامه از پايگاه هاي داده استفاده مي نمايند. استفاده از پايگاه هاي داده نيز همانند برنامه نويسي نيازمند گذراندن دوره هاي مختلف آموزشي مي باشد و زبان هاي مختلفي نيز براي استفاده از آن ها موجود مي باشد که کاربران با استفاده از آن ها اقدام به برنامه نويسي و ساخت Database مي نمايند. استفاده از پايگاه هاي داده بر روي وب سرورها امروزه به يکي از مهمترين اصول براي نگهداري وب سايت و رسيدگي به مشکلات مختلف برنامه هاي مديريت محتوا تبديل شده است. برنامه هاي مختلفي را مي توان يافت که به منظور مديريت بر فايل ها و اطلاعات و ويرايش آن ها براي برنامه نويسان وب و سيستم و همچنين مديران سايت ها طراحي شده است.

  CoderTools TotalEdit  نام نرم افزاري مي باشد که به وسيله آن برنامه نويسان و مديران وب سايت ها قادر به رفع مشکلات و رسيدگي به امور مختلف ، مربوط به پايگاه هاي داده خود مي باشند. در اين نرم افزار ابزارهاي مختلف مديريتي در اين زمينه براي کاربران قرار داده شده است. همچنين کاربران قادرند تا به راحتي به پايگاه داده بر روي وب سرورها متصل شده و از راه دور اعمال مديريتي را به انجام رسانند. اين نرم افزار قابليت اتصال به پايگاه هاي داده به زبان هاي مختلف Oracle, Microsoft SQL Server, و MySQL را دارا مي باشد . اين نرم افزار محصولي از شرکت Independence مي باشد.


  tag برچسب ها : Coder Tools Total Edit v4.0 ,

  اگر از کاربران قديمي نرم افزار مايکروسافت آفيس هستيد و به کار با حالت قبل از 2007 عادت کرده ايد اين بسته نرم افزاري منو و نوار هاي ابزار قبلي را براي شما فراهم مي آورد. اين نرم افزار را نصب کنيد تا منو هاي اصلي ، نوار هاي ابزار standard و formatting  همچنين ابزار هاي جديد آفيس گنجانده شده در آن ها را همانند آفيس 2003 داشته باشيد. با ابزار هايي که اين نرم افزار در اختيار شما قرار مي دهد امکان جابجايي منو ها ، فعال و غير فعال کردن آن ها ، پشتيباني از کليد هاي ترکيبي جدا براي ابزار و نمايش منو ها در ابتدا و انتهاي ليست يک ابزار کاملا سازگار با آفيس جديد را با امکانات قديم فراهم کرده است


  tag برچسب ها : Classic Menu for Office 2007 v3.8 ,

  مايكروسافت در نسخه جديد آفيس (Office 2007) اسناد را با فرمت هاي جديدي همانند docx, xlsx, pptm ذخيره مي کند که اين فرمت ها براي نسخه هاي پيشين نرم افزار هاي آفيس ناشناخته بوده و شما قادر نخواهيد بود فايلي را که با نسخه ي جديد آفيس ساخته شده است در نسخه هاي پيشين باز کنيد.
  All Office Converter Platinum نرم افزاري قدرتمند براي تبديل فرمت فايل هاي آفيس به نسخه هاي پيشين مي باشد. اين برنامه توانايي تبديل فايل هاي مايکروسافت آفيس به PDF و بلعکس را دارا مي باشد، همچنين شما مي توانيد اسناد مايکروسافت آفيس، صفحات وب و تصاوير را به فرمت هاي مختلف تبديل کنيد: فرمت هاي پشتيباني شده عبارتند از:
  Word(doc, docm, docx), Excel(xls .xlsx. xlsm),PowerPoint(ppt, pptc,pptm), PDF,XLS,RTF,TXT,HTM/HTML,Website, JPG,BMP,GIF,TIF,WMF,EMF,TGA, RLE,PNG

  قابليت هاي کليدي نرم افزار All Office Converter Platinum 6.0: 
  - قابليت تبديل همزمان فرمت هاي مختلف به يک فرمت معين
  - تبديل صفحات اينترنت در سايت اينترنتي يا کامپيوتر
  - فراهم کردن سرويس خط فرمان سفارشي براي سرور و سازنده و طراح
  - استفاده آسان و تبديل با يک کليک
  - شامل گزينه هاي setting براي کنترل فايل هاي خروجي به طور دقيق
  - ذخيره ليست فايل هاي مهم
  - پشتيباني از PDF رمز دار
  - توانايي ساخت PDF و عکس با کيفيت بالا
  - امکان باز کردن HTML يا URL طبق چهارچوب براي تبديل
  - قابليت تبديل دسته اي Word(doc ،docm ،docx)، Excel(xls ،xlsx ،xlsm) PowerPoint(ppt,pptc,pptm), RTF ،TXT ،HTM ،HTML ،Website ،JPG ،BMP ،GIF ،TIF ،WMF ،EMF به PDF
  - توانايي تبديل دسته اي PDF به DOC ،RTF ،XLS ،HTM ،TXT ،JPG ،BMP ،GIF ،TIF ،TGA ،RLE PNG EMF WMF
  - قابليت تبديل کردن گروهي (Word(doc ،docm ،docx به PDF ،XLS ،TXT ،HTM ،JPG ،BMP ،GIF ،TIF TGA ،RLE ،PNG ،EMF ،WMF
  - تبديل دسته اي PDF ،Excel(xls ،xlsx ،xlsm) ،TXT ،HTM ،HTML ،JPG ،BMP ،GIF ،TIF ،EMF ،WMF به DOC
  - توانايي تبديل (PowerPoint(ppt ،pptc ،pptm به PG ،BMP ،GIF ،TIF ،TGA ،RLE ،PNG ،EMF ،WMF DOC XLS ،RTF ،TXT ،PDF فرمت تصوير
  - قابليت تبديل HTM ،HTML ،Website به DOC، PDF
  - و ...


  tag برچسب ها : AllOffice Converter Platinum 6.0 ,

  نرم افزار Sweetscape Software 010 Editor ابزار قدرتمند جهت ويرايش فايل هاي HEX و TEXTهمراه با قالب هاي Binary مي باشد. از قابليت ها اين برنامه مي توان به ويرايش همه نوع فايل حتي سورس هاي c++ اشاره نمود که براي ويرايش انواع فايل محدوديت حجمي ندارد و بي نهايت عمليات را به خاطر مي سپارد و به راحتي مي توانيد با undo به چند روز قبل برگرديد، انواع فرمت فايل را وارد سازيد و با انواع فرمت آن را در خارج از برنامه ذخيره نماييد، ويرايش فايل هاي hard drives floppy drives ،memory keys ،flash drives ،CD-ROMs و ... تبديل بين ASCII EBCDIC ،Unicode، تجزيه و ويرايش فايل هاي Binary با استفاده از قالب هاي Binary و ... مي باشد.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Sweetscape Software 010 Editor 3.0.4: 
  - قابليت ويرايش متن Hex ،Binary همراه با عمليات Cut ،Copy ،Paste
  - تجزيه و ويرايش فايل هاي Binary با استفاده از قالب هاي Binary
   - قابليت opening/copying/pasting فايل هاي Binary
  - استفاده از ويرايشگر ديسک براي ويرايش دايوهاي هارد، درايو هاي فلاپي، درايو فلش، کليد حافظه، CD ROM
  - قابليت نمايش و ويرايش فرايندهاي سيستم
  - قابليت لود آسان فايل هاي بيشتر از 4 GB
  - توانايي Undo/Redo نامحدود براي تمام عمليات هاي ويرايش Hex
  - امکان ويرايش در فرمت هاي مختلف
  - داراي حسابگر يکپارچه براي گرامر C
  - توانايي نوشتن اسکريپ ها با بيش از 140 عمليات مختلف
  - امکان علامت زدن بايت هاي مهم در يک فايل
  - داراي ابزارهاي مختلف آناليز و ويرايشFind ،Replace ،Checksums ،Binary Comparisons ،Histograms Find in Files
  - توانايي تبديل بين ASCII ،EBCDIC ،Unicode
  - قابليت ورود و خروج داده در فرمت هاي Hex Text ،C/C++ Code ،Java Code ،Intel Hex Format 16 or 32 bit versions) ،Motorola S-Records (3 types) ،Base64 ،Uuencoding ،RTF (export only) HTML (export only)
  - توانايي چاپ با full print preview ،headers ،footers ،margin
  - و ...


  tag برچسب ها : 010_Editor_3.0.4 ,

  احتمالاً براي همه شما پيش آمده که متني را به صورت PDF دريافت نموده باشيد و بخواهيد آن را ويرايش کنيد. فايل هاي PDF جزء گسترده ترين فايل هاي کتاب الکترونيک در دنيا محسوب مي شوند. کاربرد اين گونه فايل ها در دنياي اينترنت روز به روز در حال گسترش مي باشد.
  نرم افزار Infix PDF Editor ابزاري قدرتمند جهت ويرايش اسناد متني و PDF مي باشد. در حالت عادي امکان اين کار به راحتي ميسر نيست، اما با اين پردازشگر شما به اين توانايي دست خواهيد يافت. با اين نرم افزار مي توانيد به راحتي تمام خواسته هايتان را برآورده سازيد. متن با تمام خواصش فونت، تنظيم سطر، رنگ و ...، لينک ها، تصاوير و .... را مي توانيد تغيير دهيد. ويرايش آسان متن، غلط گيري در 5 زبان مختلف، تغيير تصاوير، ارسال مستقيم فايل هاي PDF توليد شده به عنوان ضميمه Email، ساخت دوباره ساختار اصلي اسناد از ويژگي هاي اين نرم افزار مي باشد.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار Infix PDF Editor 3.25: 
  - قابليت ويرايش آسان متن هر PDF
  - قابليت اضافه و جايگزين کردن تصاوير
  - شامل فرمت هاي پاراگراف بندي
  - توانايي ساخت و دستکاري پدهاي کليپ
  - امکان ساخت جعبه هاي متني جديد
  - امکان تغيير رنگ و عرض خطوط
  - پشتيباني کامل ازانواع مختلف فايل هاي PDF
  - کنترلاستاندارد فونت و سايز
  - پشتيباني از CMYK ،RGB ،Gray ،HSB
  - قابليت Copy/paste تصاوير، نقشه ها و جداول از PDF هاي ديگر
  - توانايي غلط گيري در 5 زبان مختلف
  - امکان جستجو و جايگزيني کامل
  - قابليت استفاده از حاشيه و tabs ،indent
  - و ...


  tag برچسب ها : Infix PDF Editor 3.25 ,
  صفحات سايت
  تعداد صفحات : 7

  .:: عکس هاي ارسالي شما دوستان ::.

  براي ديدن عکس ها در اندازه واقعي رو عکس مورد نظر کليک کنيد