close
متخصص ارتودنسی
تبليغاتclose

مبدل


 • شماره پيامک سايت : ...

 • ايدي ياهو مدير: ...
 • توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات توضيحات

  مطالب جديد

  مطالب پربازديد

  لینک باکس ZNT

  اخرين مطالب ارسال شده تالار

  تبديل فرمت هاي مختلف ويدئويي امري است که ممکن است روزي به کار هريک از ما آيد ؛ گاهي لازم است که يک فرمت ويدئويي خاص را که در سيستم هاي صوتي و تصويري خانگي قابليت اجرا ندارند به فرمتي تبديل کنيم که در پليرها قابليت اجرا داشته باشند. مثلا اکثر دي وي دي پليرهاي خانگي امروزي امکان اجراي فرمت Avi را دارند ولي قادر نيستند فرمت MKV را تبديل کنند اينجاست که يک مبدل مي تواند فوق العاده مفيد باشد. AVCWare Video Converter Ultimate نام مبدلي قدرتمند براي ويدئوها به شمار مي رود ؛ ابزاري کارآمد که با سرعت مناسب هم در اجرا و هم در زمان تبديل بدون افت کيفيت و با پشتيباني از فرمت هاي مختلف فيلم ها يا ويدئو کليپ ها را تبديل خواهد کرد.
  بهره گيري از بالاترين کيفيت يعني کيفيت HD در هنگام تبديل فيلم ها ، امکان ويرايش ساده فيلم ها ، تبديل همزمان چند فيلم به فرمت هاي مختلف ، تبديل فيلم به صدا ، چسباندن ويدئو کليپ هاي کوچک به يکديگر و ساخت يک فيلم بلند ، محاسبه زمان مورد نياز براي تبديل ، سازگاري با سيستم هاي صوتي و تصويري قابل حمل و پشتيباني از استانداردهاي استفاده شده در آن ها و گزين هاي مختلف ديگر که از ويژگي هايي هستند که در AVCWare Video Converter Ultimate ديده مي شوند. البته قابليت هاي اين ابزار به همين جا ختم نمي شود و امکانات ديگري هم براي استفاده کاربران در اين ابزار تعريف شده که پس از دانلود و نصب آن مي توان به آن ها دست پيدا کرد.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار AVCWare Video Converter Ultimate v6.5.2.0321 : 
  - سرعت بسيار مناسب در تبديل
  - پشتيباني از فرمت هاي مختلف صوتي و تصويري
  - تبديل همزمان چندين فايل
  - محاسبه زمان مورد نياز براي تبديل هر فايل
  - پيش نمايش از فايل ها در هنگام تبديل
  - تبديل ويدئو به صدا
  - امکان ويرايش ساده فيلم ها
  - قسمت قسمت کردن يک فيلم
  - بهم چسباندن چند ويدئو کليپ
  - سازگار با انواع سيستم هاي صوتي و تصويري قابل حما نظير iPod ، iPhone ، PSP و ...
  - استفاده از نهايت کيفيت در تبديل
  - امکان تغيير در کيفيت براي به دست آوردن حجم مورد نظر
  - سازگار با تکنولوژي هاي جديد استفاده شده در CPU و GPU
  - امکان اضافه کردن افکت به فيلم ها
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...
   
   طريقه فعالسازي :
  - پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.
  - در مرحله آخر مي بايستي تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته تا برنامه اجرا نگردد.
  - در صورتي كه برنامه به صورت خودكار اجرا شد. از محيط نرم افزار خارج شويد، لازم به ذكر است در برخي از برنامه ها نرم افزار مورد نظر به صورت كامل بسته نشده و آيكون آن در نوار وظيفه شما نمايان مي شود و شما مي بايستي با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد.
  - پس از طي اين مراحل فايل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپي کرده و پس از اجراي نرم افزار آن را با سريال نامبر دلخواه کرک کنيد.

  با گسترش انواع تکنولوژي ها در تمام عرصه هاي علوم و دانش و فناوري پيچيدگي ها و ابزارهاي تخصصي روز به روز در حال افزايش هستند. دنياي کامپيوتر و اينترنت نيز ار اين قضيه مبرا نيست. دنياي بزرگي که دنياي مجازي خوانده مي شود ولي شايد حتي از دنيا واقعي ما جذاب تر و پررونق تر باشد. ارتباط و تبادل اطلاعات همگي شاهد و گواه اين موضوع هستند. يکي از عرصه هاي بزرگ در اين دنياي مجازي عرصه بزرگ مالتي مدياست. عرصه سرشار از شادابي و تروات و زيبايي است. اين عرصه را ميتوان به طور ساده تر صوتي و تصويري نام برد. 
  همان طور که گفتيم هر روز تکنولوژي هاي جديد وارد کار مي شود. شايد سال ها پيش مالتي مديا را همه با دو فرمت wav و wma مي شناختند. ولي امروزه اين طور نيست. فرمت هاي مختلفي براي فايل هاي صوتي و تصويري وارد اين عرصه شده اند و هر کدام قابليت هاي خاص خودشان را دارند. هر کدام از اين فرمت ها نيازمند نرم افزاري خاص براي ويرايش و پخش خواهند بود که بازهم نشان دهنده بزرگي اين دنياي مجازي است. نورپرتال در اين مطلب قصد پرداختن به يکي از زيرشاخه هاي مالتي مديا يعني نرم افزارهاي مبدل يا همان تبديل کننده فرمت را دارد. 
  همان طور که اطلاع داريد فرمت هاي جديدي وارد کار شده اند و براي تبديل اين فرمت ها نرم افزارها هر روز به روزتر و قدرتمند تر مي شوند. اين بار ميخواهيم نرم افزاري را از شرکت معروف ImTOO معرفي کنيم که ImTOO HD Video Converter نام دارد. از نام آن متوجه شده ايد که مخصوص تبديل فرمت است ولي قابليت هاي خاص ديگري در کنار تبديل فرمت دارد که به آنها نيز خواهيم پرداخت. در کنار تبديل فرمت هاي ويديويي اين نرم افزار فرمت هاي صوتي را نيز تحت پوشش قرار داده و مبدلي بسيار کامل است. 
  پشتيباني از ويديوهاي HD که امروزه رواج بسياري دارند نيز بايد نکته قابل ملاحظه اي باشد . اين نرم افزار ميتواند انکدينگ(encoding) و دي کدينگ(decoding) نمودن فيلم هاي HD را انجام دهد. البته لازم است که اين نکته را اضافه کنيم که علاوه بر فيلم هاي HD ويديوهاي SD نيز ميتوانند به تبديل آنها بپردازيد. قابليت هاي ريز و درشت ديگري نظير قرار دادن زيرنويس و موزيک روي فيلم، عکس گرفتن از روي فيلم ها و ذخيره نمودن با فرمت عکس، استخراج صدا از تصوير و ذخيره سازي با فرمت موزيک، تبديل فرمت ويديوها به فرمت دستگاه هايي نظير iPOD , تنظيم روشنايي و کنتراست تصوير و ده ها قابليت ديگر که بهتر است آنها را در قسمت قابليت هاي کليدي مطالعه کنيد ، اين نرم افزار را در جرگه بهترين نرم افزارهاي مبدل مالتي مديا قرار مي دهد. اميدواريم با دانلود اين نرم افزار قدرتمند از سایت نورپرتال ويديوهاي خود را به راحتي به فرمت هاي مختلف تبديل کنيد.

   قابليت هاي کليدي نرم افزار ImTOO HD Video Converter v6.0.3.0419 :
  - امکان تبديل فرمت ويديوهاي با کيفيت HD و SD
  - استخراج صدا از تصوير و تبديل آن به فرمت موزيک
  - تبديل فرمت هاي مختلف به فرمت دستگاه هاي مالتي مديا از قبيل : iPod, iPad, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Zune, Xbox
  - توانايي جدا نمودن و چسباندن کليپ هاي تصويري
  - پشتيباني از طيف وسيعي از فرمت ها
  - امکان قرار دادن زيرنويس روي فيلم در هنگام خروجي گرفتن از نرم افزار
  - توانايي تبادل ويديو و موزيک بين دستگاه هاي مالتي مديا و تبديل فرمت همزمان
  - قرار دادن افکت هاي ساده تصويري و ويديوها
  - سازگاري با پردازنده هاي جديد multi-core CPU
  - سرعت بسيار بالا در تبديل فرمت به همراه کيفيت باور نکردني
  - امکان تنظيم کنتراست تصوير ، مات کردن تصوير و روشنايي تصوير
  - توانايي قرار دادن واترمارک روي فيلم و قرار دادن متن
  - پيش نمايش ويديو و نمايش ويديو در هنگام تبديل
  - سازگاري با زيرنويس ها در هنگام تبديل
  - تقسيم کردن ويديو هاي با حجم بالا به چند قسمت
  - امکان اينکه يک ويديو را به چند نوع فرمت به طور همزمان تبديل کنيد
  - توانايي تنظيم حجم و کيفيت فيلم و صدا در هنگام تبديل
  - تنظيم دستوراتي نظير shut down, hibernation, stand by که بعد از اتمام تبديل فرمت انجام شود
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله نسخه محبوب ويندوز 7
  - و ...

   فرمتهاي پشتيباني شده ورودي شامل:

   Video : 
  AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV
  AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

  Audio:
  MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format
  Image:
  BMP, GIF, JPEG, PNG

  فرمتهاي پشتيباني شده خروجي شامل:

   Video:
  AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, ASF, 3GP, 3G2, SWF, VOB, TS, DV H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.wmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)
  Audio:
  MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC, APE, M4A, RA, AC3, MP2, AIFF, AMR, SUN AU Format
  Image:
  BMP, GIF, JPEG, PNG  فرمت MKV يکي از رايج ترين فرمت هايي است که امروزه بسيار در استفاده از ويدئوها و مخصوصا دي وي دي هاي با کيفيت بالا و حجم پائين مورد استفاده قرار مي گيرد. اين فرمت که قدمت آن آنچنان هم قديمي نيست با توجه به نوع فرمت ويدئوها را با کيفيت و اندازه تصوير بالا و حجم پائين به کاربران تحويل مي دهد و به همين دليل در اينترنت  و سايت هاي مختلفي که فيلم ها را به اشتراک گذاري مي کنند بسيار رواج يافته است. اما خوب شايد يکي از محدوديت هاي اين فرمت اين باشد که پليرهاي خانگي و به طور کلي اکثرا پليرها قادر به پخش اين فرمت نيستند و تنها رايانه ها هستند که قادرند با نرم افزار هاي خاص فيلم هاي MKV را پخش کنند.
  تبديل MKV به فرمت هاي ديگر بدون افت کيفيت مستلزم استفاده از نرم افزارهاي خاصي است که بتواند علاوه بر پشتيباني از MKV خروجي هاي مختلفي را هم پيش روي کاربران قرار دهد. mediAvatar MKV Video Converter نام نرم افزاري بسيار مفيد است که با پشتيباني از فرمت هاي مخلتف قادر است تا MKV را به فرمت هايي که قابل پخش برروي اکثر پليرهاي خانگي و قابل حمل هستند تبديل کند البته بدون اين که کيفيت اصلي با افتي مواجه شود.
  اين نرم افزار که به صورت همزمان قادر است چندين فايل خروجي از يک فايل با فرمت هاي مختلف تهيه کند در يک لحظه قادر است تا چند فايل مجزا را هم تبديل کند و به اين ترتيب کاربر در سرعت عمل هم بدون هيچ دغدغه اي کار تبديل را انجام خواهد داد ؛ امکان گرفتن عکس از قسمت هاي مختلف فيلم ، قابليت تکه تکه يا به هم چسباندن فيلم ها و همچنين امکان تغيير در نور و رنگ تصاوير بخش هايي از قابليت هاي موجود در نرم افزار mediAvatar MKV Video Converter را تشکيل مي دهند.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار mediAvatar MKV Video Converter v6.0.9.0802: 
  - سرعت بالا در تبديل
  - امکان تبديل همزمان به چندين فرمت
  - قابليت تبديل همزمان چندين فايل مجزا
  - امکان تکه تکه کردن و همچنين فشرده سازي فايل ها
  - امکان عکس گرفتن در بخش هاي مختلف يک فيلم
  - قابليت تغيير در نور و رنگ
  - امکان پيش نمايش در هنگام تبديل
  - امکان زمان بندي نرم افزار پس از اتمام تبديل
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...


  با توجه به اين که امروزه فرمت به نام MKV رشد فوق العاده اي در ميان کاربران داشته است و با توجه به اين که همه سيستم ها قابليت سازگاري با اين فرمت را ندارند داشتن يک مبدل قدرتمند براي تبديل اين فرمت به فرمت هاي ديگري ويدئويي و بالعکس بسيار حياتي است. اين فرمت به اين دليل رشد چشمگيري داشته که کيفيت بسيار بالا با حجم پائين را به کاربران هديه مي دهد و به همين دليل اکثر سايت ها سعي مي کنند از اين فرمت براي ارائه فيلم ها استفاده کنند. AVCWare MKV Converter اين قابليت را دارد که کار تبديل فرمت MKV به ديگر فرمت ها را برعهده بگيرد. 
  تنظيم کيفيت خروجي و همچنين اندازه تصاوير و البته فرمت دلخواه از جمله ساده ترين خصوصياتي هستند که در اين ابزار به چشم مي خورند.
   البته اين نرم افزار سازگاري کاملي هم با سيستم هاي صوتي و تصويري قابل حمل دارد، يعني مي تواند فرمت اختصاصي براي اين سيستم ها را انتخاب و کار تبديل را به راحتي و تنها با يک کليک ساده امکان پذير سازد. همه کاربران، چه مبتدي و چه حرفه اي خواهند توانست از اين ابزار بهره ببرند چه را که واسط کاربري جذاب نرم افزار باعث خواهد شد همه بتوانند از اين ابزار بهره ببرند. البته قابليت ديگري هم در AVCWare MKV Converter گنجانده شده که مي توان با قرار دادن Watermark از کپي رايت هاي غير مجاز هم جلوگيري نمود.
   
  قابليت هاي کليدي نرم افزار AVCWare MKV Converter v6.0.9.1210 : 
  - تبديل MKV به تمامي فرمت هاي رايج
  - تبديل با سرعت بسيار بالا هنگام تبديل
  - قابليت تبديل براي سيستم هاي صوتي و تصويري قابل حمل و همچنين موبايل ها
  - امکان تهيه اسکرين شات از ويدئوها
  - MKV Player داخلي در نرم افزار
  - تغيير در اندازه تصاوير و کيفيت خروجي
  - امکان قرار دادن Watermark براي جلوگيري از کپي رايت هاي غير مجاز
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

  tag برچسب ها : AVCWare MKV Converter v6.0.9.1210 ,

  فرمتي که قالبا براي گوشي هاي تلفن همراه به منظور نمايش فايل هاي تصويري و همچنين ضبط فيلم از دوربين گوشي استفاده مي شود و امروزه هم بسيار رايج شده است 3gp مي باشد. اين فرمت که قابليت پخش برروي گوشي هاي تلفن همراه را دارد گاهي لازم است که به فرمت هاي ديگر هم تبديل شود تا راحت تر از گذشته براي رايانه ها و چه بسا سيستم هاي صوتي و تصويري خانگي هم قابل پخش و اجرا باشد. به همين منظور نرم افزاري به نام AVCWare 3GP Video Converter مي تواند به راحتي کار تبديل اين فرمت رايج را به ديگر فرمت ها و بالعکس انجام دهد. 
  نرم افزاري ساده که با پشتيباني از فرمت هاي رايج و بدون افت کيفيت و با انجام تنظيماتي که توسط کاربر انجام مي شود عمل تبديل را به بهترين شکل ممکن انجام مي دهد.AVCWare 3GP Video Converter همچنين سازگاري خاصي هم با انواع برند ها و شرکت هاي توليد گوشي تلفن همراه داشته و توانايي آن را دارد که با پشتيباني از مدل هاي مختلف براي هرگوشي و برند کار تبديل فرمت را امکان پذير سازد. تبديل فايل هاي تصويري به صوتي و همچنين ويدئويي به تصاوير هم بخش ديگري از قابليت هاي کليدي اين نرم افزار را تشکيل مي دهد.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار AVCWare 3GP Video Converter v6.0.9 : 
  - تبديل 3gp به فرمت هاي رايج تصويري
  - تبديل 3gp به فرمت 3g2
  - قابليت تنظيم گزينه هاي مختلف در هنگام تبديل
  - امکان تبديل 3gp به فايل هاي صوتي
  - پيش نمايش از فايل ها در هنگام تبديل
  - عدم افت کيفيت در هنگام تبديل
  - سازگاري با برندهاي مختلف توليد گوشي تلفن همراه
  - امکان تبديل همزمان چندين فايل
  - قابليت زمان بندي نرم افزار براي انجام کارها
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

  تبديل فرمت هاي صوتي دلايل مختلف دارد اما نکته مهم اين است که گاهي همين عمل هم اهميت زيادي پيدا مي کند ؛ براي مثال يک پلير قادر نيست موزيکي که به يک فرمت خاص است را پخش کند و پخش موزيک هم بسيار با اهميت است ؛ اينجاست که وجود نرم افزاري که بتواند کار تبديل را انجام دهد بسيار مهم است. AVS Audio Converter نرم افزاريست که مي تواند اين کار تبديل را به آساني انجام دهد ، اين نرم افزار با پشتيباني از فرمت هاي مختلف صوتي و با استفاده از يک سري امکانات کار تبديل را به صورت حرفه اي انجام دهد.
  تبديل همزمان چندين فايل صوتي ، قابليت تغيير در کيفيت و خصوصيات اصلي فايل هاي صوتي ، امکان تبديل فرمت M4B به ديگر فرمت ها و بالعکس که در iPod و iPhone مورد استفاده قرار مي گيرند ، امکان ساخت رينگتون و همچنين اضافه کردن افکت هاي ساده از جمله خصوصياتي هستند که در نسخه ششم از نرم افزار AVS Audio Converter به چشم مي خورند.

  قابليت هاي کليدي نرم افزار AVS Audio Converter v6.2.1.441 : 
  - سازگاري با فرمت هاي مختلف صوتي
  - امکان تبديل بدون افت کيفيت
  - قابليت تبديل فرمت M4B
  - امکان ساخت رينگتون
  - سرعت بسيار بالا در تبديل
  - قابليت تغيير تگ فايل هاي صوتي
  - امکان تبديل همزمان چندين فايل
  - امکان اضافه کردن افکت به فايل هاي صوتي
  - سازگار با نسخه هاي مختلف ويندوز از جمله ويندوز محبوب 7
  - و ...

  طريقه فعالسازي : فايل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپي کنيد. براي اولين بار در منويي که ظاهر مي شود کافيست برروي Continue کليک کنيد.

  tag برچسب ها : AVS Audio Converter v6.2.1.441 ,
  صفحات سايت
  تعداد صفحات : 7

  .:: عکس هاي ارسالي شما دوستان ::.

  براي ديدن عکس ها در اندازه واقعي رو عکس مورد نظر کليک کنيد